Kurumsal Hosting

LiteSpeed ve LSCache ile optimize edilmiş Kurumsal Hosting paketleriyle hızlı ve güvenli web sitelerine sahip olun!

  • %100 SSD Disk
  • Yüksek CPU/RAM Seçeneği
  • Türkçe cPanel
  • Ücretsiz Ömür Boyu SSL

KM BRONZE

Kurumsal Hosting - 1

%20 İNDİRİM
49.99 ₺/Ay
29 /Ay .99

1 Adet Site Barındırma

20 GB SSD Disk Alanı

200 GB Trafik

Limitsiz E-posta

1 Core CPU

2 GB RAM

15 MB/s I/O Limit

Günlük Yedekleme

Türkçe Kontrol Panel

Linux / cPanel

Let's Encrypt SSL

Kurumsal Hosting - 2

Standart işletmeler ve bloglar için ideal

%20 İNDİRİM
59.99 ₺/Ay
39 /Ay .99

1 Adet Site Barındırma

40 GB SSD Disk Alanı

400 GB Trafik

Limitsiz E-posta

2 Core CPU

3 GB RAM

Güvenli E-Posta

Günlük Yedekleme

Türkçe Kontrol Panel

Linux / cPanel

Let's Encrypt SSL

Kurumsal Hosting - 3

Profesyonel dünyasına adım atanlar için

%20 İNDİRİM
89.99 ₺/Ay
69 /Ay .99

1 Adet Site Barındırma

Limitsiz SSD Disk Alanı

Limitsiz Trafik

Limitsiz E-posta

2 Core CPU

4 GB RAM

Güvenli E-Posta

Günlük Yedekleme

Türkçe Kontrol Panel

Linux / cPanel

Let's Encrypt SSL

Kurumsal Hosting - 4

Yüksek kaynaklarla sahip web siteleri için

%20 İNDİRİM
119.99 ₺/Ay
99 /Ay .99

1 Adet Site Barındırma

Limitsiz SSD Disk Alanı

Limitsiz Trafik

Limitsiz E-posta

3 Core CPU

6 GB RAM

Güvenli E-Posta

Günlük Yedekleme

Türkçe Kontrol Panel

Linux / cPanel

Let's Encrypt SSL

Gemlik Hosting Kurumsal Hosting Hizmetini Neden Tercih Etmeliyim?

Teknik Bilgi Gerektirmez

Kurumsal hosting hizmetini kullanmak teknik bilgi gerektirmez. Kurumsal'in ücretsiz tema galerisinden ihtiyacınıza en uygun temayı seçerek başlayabilirsiniz. Üstelik binlerce enlentiyi ücretsiz indirip kurabilirsiniz. Kolayca düzenleme yapıp web sitenizi zenginleştirebilirsiniz.

10 Kata Kadar Daha Hızlı

%100 NVMe M.2 SSD disk üzerinde, Litespeed Web Server ve LSCache teknolojisi ile optmize edilmiş Kurumsal Hosting paketlerinde barınan siteleriniz klasik hosting paketlerinde barınan Kurumsal sitelerine nazaran 10 kata kadar daha hızlı ve yüksek performansla çalışır.

Google Dostu

SEO uyumlu Kurumsal temaları ve Kurumsal'in sunduğu yüzlerce ücretli/ücretsiz eklenti sayesinde web sitelerinizi Google, Yandex vb. arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için rahatlıkla optimize edebilirsiniz.

Temanı Seç ve Hemen Web Siteni Yayınla!

Web sitesi kurmanın teknik bilgi ve yazılımcı desteği gerektiren bir süreç olduğunuz mu düşünüyorsunuz ? Yanılıyorsunuz! Bir web sitesi yayınlamak için illa kodlama bilgisine ya da teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Kurumsal profesyoneli uzman tasarım geliştiriciler tarafından SEO ve mobil uyumlu olarak geliştirilen yüzlerce harika temaya Kurumsal Panel üzerindeki tema galerisinden ulaşabilir, tek tıkla beğendiğiniz temayı anında kurabilirsiniz. Üstelik kurmuş olduğunuz web sitelerini Kurumsal eklenti galerisinde bulabileceğiniz sosyal medya, SEO, e-mail marketing , bülten vb. eklentileri ile zenginleştirebilirsiniz.

Hemen Başla
Kurumsal Sitelerinde Aradığınız Hız ve Güvenlik!

LiteSpeed Web Server & LSCache Teknolojisi

LiteSpeed, web sitelerinde; yüksek performans , hız, esneklik ve ölçeklenebilirlik sunan bir Web sunucusu teknolojisidir. Yüksek ziyaretçi veya CPU & RAM kaynak tüketimi yapan web sunucularda, sunucu yükünü hafifletmek için kullanılır. LSCache ise Litespeed tarafından sunulan bir önbellekleme uygulamasıdır ve önbelleklemenin doğrudan sunucu üzerinde yapılmasını sağlayarak web sitelerinin çok daha hızlı açılmasını sağlar. Gemlik Hosting Kurumsal Hosting paketleri Litespeed ve LScache teknolojisini kullanmakta be bu sayede Kurumsal kullanıcılarına çok hızlı bir web sitesi yönetim deneyimi sunmaktadır.

Ücretsiz SSL ve Yedekleme

Web sitelerinin güvenliğini ve yedekliliğini dert etmeyin. Güvenli ve yedekli bir web sitesi yönetimi için tüm Kurumsal hosting paketlerimiz ücretsiz SSL ve günlük yedekleme içerir. Hosting paketinizi satın aldıktan sonra SSL Sertifikanızı tek tıkla aktif edebilir ve günlük ve otomatik olarak alınan yedeklerinize panelinizden dilediğiniz anda erişebilirsiniz. Güvenli be hızlı bir web sitesi yönetimi için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler Gemlik Hosting Kurumsal Hosting paketlerinde.

Sıkça Sorulan Sorular
Kurumsal Hosting paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?
Kurumsal kişisel blog, çeşitli amaçlarda ki web sitelerini ve e-ticaret web sitelerini oluşturmak için sıkça kullanılan açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemdiir. Kar amacı gütmeyen bir çok geliştiricisi vardır.
Kurumsal hosting özel oalrak optimize edilmiş, belirli modül ve eklentilerle kullanımı, hızı ve güvenliği en yüksek seviyeye getirilmiş hosting hizmetidir.
LSCache, LiteSpeed tarafından geliştirilen bir önbellekleme sevisidir. PHP scriptler ile birlikte sunulan önbellekleme uygulamalarının aksine, herhangi bir PHP işlemi ile değil, doğrudan LiteSpeed web sunucusu seviyesinde önbellekleme yapılmasını sağlar. Böylece web sitelerinizin daha hızlı açılış süresi elde etmesine olanak sağlar. Kurumsal Hizmetlerimizin tamamında özel oalrak optimize edilmiş LSCache servisini destekliyoruz.
PHP 5.6 ve PHP 8.0 a kadar tüm PHP sürümlerini destekliyoruz ve kontrol paneliniz üzerinden tek bir tıklama ile siteniz php sürümünü istediğniz sürüm ile değiştirebilirsiniz. Sıkça kullanılan Ioncube 10, GD , Mbstring , PDO , SOAP ve Zend gibi yüzlerce bileşenleri panelinizden dilediğiniz gibi aktif konuma getirebilirsiniz.
Farklı firmalarda barınan web sitelerinizi ücretsiz olaarak taşıma işlemi yapıyoruz.
3 GB boyutunu aşmayan hesaplar için haftalık yapılmaktadır. Bunun yanı sıra hizmet siparişi sırsasında ücretli yedekleme hizmetimizi satın alırsanız günlük, haftalık ve aylık olarak yedekleme periyodlarımız mevcuttur. Ücretsiz yedekleme hizmetlerimiz de yılda 1 sefere mahsus geri yükleme işlemini web sitemiz üzerinden destek bileti göndererek talep edebilirsiniz.
Paylaşımlı linux hosting hizmetlerimizin tamamında yüksek performans sağlamak amacı ile hesap başına limitli paketlerimiz de 200.000 adet, limitsiz linux hosting paketlerimiz de ise 300.000 adet oalcak şekilde limitlendirme yapmaktayız.
Mevcutta kullanmış olduğunuz linux hosting paketinizi veri kaybı yaşamadan uygun üst pakete yükseltme işlemini yaptırabilirsiniz.
T.C. yasalarına uygun zararlı amaç taşımayan, telif hak ve sözleşmelerine aykırı olmayan, bulunduğu sunucuda barınan diğer sitelere zarar verecek içerikleri barındırmayan web sitelerinizi barındırabilirsiniz. Ayrıca Linux Hosting hizmetinizi yedekleme ve depolama alanı olarak kullanmanız ve tespiti durumunda Hosting Hizmeti Sözleşmesi gereğince iptal etme hakları tamamen Gemlik Hosting Bilişim Teknolojileri'ne aittir.