Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

Gemlik Hosting Internet Bilişim Hizmetleri, müşterileri için stratejik ve sektörel BT çözümleri üreterek müşterilerin gerçek potansiyellerini keşfetmelerini ve üst düzeye taşımalarını sağlayan yenilikçi bir teknoloji firmasıdır.

Gemlik Hosting Internet BilişimHizmetleri, rekabetçi maliyet ve bağımsız marka hizmet anlayışıyla, veri merkezi işletmeciliği, erişim servisleri, cloud ve sunucu alanında katma değerli servisler sunmak amacıyla kurulmuş genç, uzman ve yenilikçi ekibiyle birlikte üst düzey teknolojiyi iş dünyasının hizmetine sunar.

Gemlik Hosting’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı çalışmayı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Türkiye’nin her yerinde sunduğu hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmeye çalışan Gemlik Hosting, standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği fırsatlarını araştırmaya devam etmektedir.

Gemlik Hosting Internet Bilişim Hizmetleri  

Kurumsal Bilgiler

 

Firma Ünvanı: Gemlik Hosting Internet Bilişim Ltd. Şti.

Vergi Dairesi: Gemlik

Vergi Numarası: 2380464644

Adres: Cumhuriyet Mah,Gül caddesi Gemlik/BURSA